• Zákaz přirážky při platbě kartou

  Obchodníci už nebudou moci vybírat zvláštní poplatky za platby kartou

  Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Software pro hotely a restaurace

 • Jednoduchý

  Uživatelsky příjemný český software
 • Rozšířený

  Používá bezmála 1700 hotelů a restaurací
 • Spolehlivý

  Více než 20 let zkušeností s vývojem
 • S pevným zázemím

  Včasný a zodpovědný servis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
český software s více než 20-ti letou tradicí

REGISTRAČNÍ POKLADNA EET

V oblasti hardware nabízíme různá řešení, vždy bez měsíčních poplatků a jeho výběr záleží na konkrétním provozu a možnostech uživatele.
Pro základní představu následují zvýhodněné sestavy pokladních systémů pro EET:

Rádi Vám poradíme.

ZÁKON O EVIDENCI TRŽEB nabyl platnosti dne 13. 4. 2016, kdy byl ve Sbírce zákonů vyhlášen pod číslem 112/2016 Sb. To znamená, že první skupina podnikatelů (ubytovací a stravovací služby) začne elektronicky evidovat tržby povinně od 1. prosince 2016.

Elektronická evidence tržeb spočívá v tom, že je prakticky on-line evidována každá platba v hotovosti, a zákazník obdrží od obchodníka účtenku s unikátním kódem finanční správy.

Díky úpravě standardní restaurační pokladny můžeme nově nabídnout modul Registrační pokladna EET, který je vhodný především pro uživatele potřebující splnit zákonnou povinnost s minimálními náklady. Zároveň je k dispozici možnost rozšíření registrační pokladny EET o další námi nabízené moduly a tím získat všechny výhody robustního řešení restauračního nebo hotelového informačního systému bez nutnosti změny dodavatele.

Registrační pokladna EET pracuje při zachování všech důležitých funkcí stejně jako stávající modul Pokladna s tím rozdílem, že bude jednodušší její instalace a registrace uživatele. Zavedení proběhne vzdáleně a zakoupení licence a její registrace bude možné na webových stránkách společnosti Agnis.

Registrační pokladna EET je uzpůsobena pro všechna zařízení s OS Windows. Může jít o počítače, tablety nebo pokladní terminály.

 

Upgrade EET

Vážení zákazníci, v rámci provozu EET došlo k doplnění údajů na účtenkách a připravili jsme pro Vás i novou sestavu „Přehled odeslaných účtenek do EET.

 

Vážení zákazníci, v rámci provozu EET došlo k doplnění údajů na účtenkách a připravili jsme pro Vás i novou sestavu „Přehled odeslaných účtenek do EET.

Upgrade programu si mohou zdarma provést všichni naši zákazníci, kteří již EET používají .

Plátci zákaznického servisu mají upgrade k dispozici zdarma. Neplátci zákaznického servisu, kteří si již upgrade pro EET zakoupili si mohou upgrade provést sami zdarma, je však nutné, aby kontaktovali naše servisní oddělení na čísle 584 409 354 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro odblokování upgrade.

EET – doplnění tisku účtenek  [9.1.2017]

Na základě kontrol a podnětů finančních úřadů byly pro lepší srozumitelnost a jednoznačnost doplněny nadpisy k některým důležitým údajům:

-       doplněn nadpis “Pořadové číslo:”

-       doplněn nadpis “Datum a čas:”

-       doplněn nadpis “ID provozovny:”

-       doplněn nadpis “ID pokladny:”

EET – sestava „Přehled účtenek“  [9.1.2017]

Sestava vypisuje a sumarizuje účtenky, které byly odeslány do EET, tedy mají příznak “F”. Pro doplnění je sestava opatřena i výpisem a sumářem účtenek nepodléhajících EET a celkovými součty za všechny účtenky.

menu [EET / Přehled účtenek / dle směn]  Recepce+Časování

menu [EET / Přehled účtenek / dle dokladů]  Recepce+Časování

menu [Výčep / EET / Přehled účtenek – období dle směn] Restaurační provoz

menu [Výčep / EET / Přehled účtenek – období dle dokladů] Restaurační provoz

 

V letošním roce bychom rádi pro Vás připravili napojení na bankovní terminál při platbě kartou.

Napište nám,  jaký typ bankovního terminálu a jakou banku využíváte.

Pro prvotní napojení zvolíme nejčastěji používaný typ terminálu.

Naposledy změněno pátek, 05 leden 2018 08:59