Agnis s.r.o.

Společnost Agnis s.r.o. se již více než 20 let zabývá vývojem informačního systému pro hotely a restaurace a poskytuje své služby v oblasti restauračních a hotelových systémů. V současné době poskytujeme služby pro více než 2 000 aktivních klientů.

Instalace programu jsou možné v češtině, slovenštině a němčině. Modul Pokladna je i v jazyce anglickém.

Svoji působnost rozšiřujeme díky našim smluvním partnerům.

Naši smluvní partneři jsou pravidelně proškolováni pro obchodní jednání, poradenství, školení a technickou podporu programu Agnis.

Díky této spolupráci, nabízíme v rámci regionu a okolí velmi progresivní vývoj v rámci poskytovaných služeb v restauračním a hotelovém systému a dovoluje nám tak zvyšovat nejen kvalitu našich služeb ale i snižovat náklady a tím udržovat nízké ceny s vysokou kvalitou servisu.

Víme, že zakoupení software je pouhým začátkem při řízení ekonomiky Vašeho restauračního nebo hotelového zařízení a zcela zásadní částí jakéhokoliv software je dostupné, kvalitní školení a rychlý a dobrý servis.

Zažádáte-li si o demoverzi, v co nejkratší lhůtě Vám zašleme veškeré informace a nabídneme Vám osobní a nezávaznou schůzku při které zodpovíme veškeré Vaše dotazy, poradíme a připravíme pro Vás přesnou kalkulaci.

Informace o vzniku společnosti:

Společnost Agnis s.r.o. vznikla na počátku roku 2003 oddělením části firmy Alef (založena v roce 1991), konkrétně oddělením části zabývající se sofwarem pro hotely a restaurace. Založení samostatné společnosti Agnis umožnilo maximální specializaci na vývoj softwaru pro hotely a restaurace. Navázali jsme na více než desetileté zkušenosti z této oblasti a připravili jsme zcela nový systém AGNIS, splňující náročné požadavky na moderní software.

Naposledy změněno středa, 29 leden 2020 07:48

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.