Hotelový software - přehled produktů - Software pro hotely a restaurace - AGNIS s.r.o.

Nabídka softwarových produktů pro hotely a restaurace. Hotelový software, software pro restaurace. Online rezervační systémy pro hotely a wellness centra.

 

Modul restaurační Pokladna je určen pro snadný a přehledný prodej pomocí dotykového monitoru v oblasti gastro provozů, jako jsou restaurace, kavárny, fast foody, vinárny, bary apod.

 

Nabízí podrobnou evidenci a řízení skladových zásob na provozních úsecích. Představuje manažerskou nadstavbu pro modul Pokladna a nabízí velké množství informací od ekonomiky a kontroly provozu až po výstupy pro účetnictví.

 

Program vhodný pro výrobní část hotelu nebo restaurace. Obsahuje ucelený receptář teplých a studených pokrmů s možností úprav a tvorby vlastních norem, dále kalkulace jídel a spotřebu surovin.

 

Zrychlete obsluhu v okamžicích vysoké obsazenosti nebo ve vzdálenějších prostorách restaurace. Právě to umí bezdrátové zařízení s možností objednávek, rozdělení položek a tisku účtenky přímo u stolu.

 

Zjednoduší každodenní provoz spojeného s úklidem a údržbou pokojů pomocí mobilních zařízení s operačním systémem Android.

 

Základním rysem modulu Recepce je názorná grafická aktuální informace o obsazenosti hotelu, tedy ubytování, rezervace a uvedení mimo provoz na jednotlivých pokojích (apartmánech, chatkách).

 

Host se může pohodlně rezervovat prostřednictvím webových stránek v závislosti na aktuální obsazenosti hotelu. Dále je možné zvolit napojení na rezervační portály a platby za ubytování přes internet.

 

Jednoduchý ale účinný pomocník při vedení obsazenosti služeb ve wellness nebo na sportovištích s možností převodu na hotelový účet hosta. Vhodné i pro samostatná zařízení typu fitness, balneo, masáže, kosmetika apod.

 

Potřebné programové vybavení pro uskutečnění směny peněz dle platné legislativy na recepci hotelu nebo na samostatném směnárenském místě.

 

Manažerská a marketingová nadstavba v cloudu.

 

Bude-li Vaše zařízení vybaveno zámkovým systémem, uvádíme partnery, se kterými v této oblasti spolupracujeme a s nimiž systém Agnis komunikuje.

 

Tato drobná aplikace zajistí spolehlivé načtení hovoru na účet hotelového pokoje, ze kterého byl uskutečněn.

Strana 1 z 2

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.