aktuality - Software pro hotely a restaurace - AGNIS s.r.o.

Aktuality

 

Vážení zákazníci, od 1.1.2024 platí nové sazby DPH.

 

Vážení zákazníci, od 1.7.2022 v rámci Slovenské legislativy je nutné přenastavení zaokrouhlování.

 

MealTime

online objednávky jídel

 

Pro rychlejší ubytování hostů jsme pro vás připravili zcela nový ONLINE CHECK-IN.

 

Ulehčete si práci a komunikaci s hostem přenechejte automatu !!!

Jistě jste již přemýšleli nad tím, jak svým hostům co nejsnáze zasílat důležitá sdělení ohledně příjezdu a provozních nebo režimových opatření. Právě takový modul Vám nyní můžeme nabídnout.

Systém sám odešle potvrzení v předem připravené šabloně. a to od vytvoření rezervace přes avízo před příjezdem až po dotaz na spokojenost hosta po jeho odjezdu.

E-mail bude odeslán nejpozději do 15 minut 

Jaké typy e-mailů AutoLetter nabízí?

  1. Potvrzení rezervace - tento e-mail bude automaticky odeslán po vyplnění termínu a částky zálohy do Recepce AGNIS. Host je tím informován o tom, že byla jeho rezervace přijata a zároveň mu jsou odeslány informace o detailech rezervace, podrobnosti vztahující se k platbě zálohy, atp. Vzorový náhled potvrzení naleznete pod článkem.
  2. Potvrzení přijaté platby - tento e-mail je automaticky odeslán ve chvíli, kdy je potvrzeno přijetí platby. Host je informován o tom, že jeho platba byla přijata a zároveň má možnost využít odkaz ke stažení vygenerovaného poukazu ve formátu pdf. Vzhled poukazu má podobu předem na míru nadefinované šablony. Host si jej může vytisknout a například se jím prokázat při svém příjezdu.
  3. Připomínka platby - tento e-mail odchází jeden den po termínu nezaplacené zálohy. Host je vámi zvoleným textem informován o tom, že dosud neuhradil předepsanou zálohu rezervace.
  4. Připomínka příjezdů - tento e-mail je automaticky odeslán (ve vámi definovaném počtu dní) před příjezdem hosta. Hosta tak informujete o aktualitách či jiných potřebných sděleních.
  5. Zpětná vazba po odjezdu - tento e-mail je automaticky odeslán (ve vámi definovaném počtu dní) po odjezdu hosta za účelem zjištění jeho spokojenosti apod.

 

Jaké jsou další výhody AutoLeter?

U všech typů AutoLetter je možnost využít uživatelsky definovatelné šablony emailů, u kterých lze vytvořit požadovaný vzhled i textový obsah. Automaticky zasílané e-maily jsou multijazyčné. To znamená, že host dostane odezvu v jazyce, ve kterém komunikuje. Pokud nebude k dispozici jeho nativní jazyková varianta, pak bude odezva odeslána v anglickém jazyce.

Při odeslání automatického e-mailu je tato událost zapsána do historie rezervace. Tím si může obsluha Recepce jednoduše ověřit, kdy a jaká komunikace s hostem proběhla.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.